Świat Podróży Kolejowych

Obserwuj nas


Mapa odwiedzin


Statystyki od 25.04.2017 r.

Free counters!

WSPÓŁPRACA


Jest to strona niezależna i rzetelna, jednak w mojej sytuacji podróż bez zaproszenia w celu zdobycia materiałów do artykułów naraziłaby mnie na poważne problemy, w związku z czym bez współpracy z organizacjami turystycznymi lub innymi podmiotami (hotele itp.) nie będę w stanie zrealizować planów ani rozwijać strony.

Nie jestem celebrytą, nie wygeneruję tysięcy lajków, nie wygeneruję ruchu tak wielkiego jak znani blogerzy, nie wychwalam też pod niebosa zwiedzonych miejsc w zamian za pieniądze, ale warto ze mną współpracować z jednego powodu - z mojej strony korzystają niemal wszyscy blogerzy podróżniczy i spore grono osób, które na co dzień nie czytają znanych blogów podróżniczych.

Współpraca z organizacjami turystycznymi itp.Obecnie poszukuję podmiotów zewnętrznych do pomocy merytorycznej i noclegowej przy podróży związanej z kompletowaniem autorskich materiałów o kolejach na Litwie, Łotwie i Estonii oraz ewentualnie w Finlandii i na Białorusi. Wiadomo - przydadzą się noclegi blisko dworców. Planowany termin podróży - pierwsza połowa września lub pierwsza połowa października 2017 (może być też lipiec lub sierpień). W przyszłości chciałbym również odbyć podróż w celu opisania kolei w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie, Norwegii i innych krajach. Moim celem jest opisanie kolei, nie robienie selfie i lans.

Co mi jest potrzebne - vouchery (karty podarunkowe) na transport lub nocleg. Nie przyjmuję wynagrodzenia pieniężnego ani darowizn.

W zamian mogę zaoferować:

- rzetelne opisy zwiedzonych miast na blogu "Kolej na Podróż".
- recenzje obiektów noclegowych lub usług transportowych na tym samym blogu.
- artykuły dotyczące atrakcji kolejowych na tej stronie lub na blogu.
- na Facebook i Instagram też coś mogę wrzucić.
- przy każdym artykule powstałym w ramach współpracy na co najmniej rok umieszczę baner wielkości 600x150 z aktywnym odnośnikiem do strony instytucji pomagającej przy opracowaniu artykułu. Przykładowy baner:

ARTYKUŁ POWSTAŁ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z


Nie interesują mnie wyjazdy studyjne polegające na prowadzeniu blogerów za rączkę. Z przyczyn zdrowotnych nie podróżuję marszrutkami ani autobusami nawet na krótkie odległości (wyjątek mogę zrobić jedynie dla Lux Express).

Współpraca z wydawnictwami


Mogę wziąć udział w opracowywaniu przewodnika (praca zbiorowa) o podróżowaniu po Europie Środkowej (Czechy, Słowacja, ew. Węgry) lub Niemczech z naciskiem na podróżowaniu koleją. Inne kraje tylko po podróży.

Formy współpracy, których nie akceptuję


Nie akceptuję następujących form współpracy:

- reklamujesz nas, bo tak chcemy i nic z tego nie masz.

- piszesz dla nas i nic z tego nie masz.

- wychwalasz nas pod niebiosa i zatajasz przed czytelnikami, że to w ramach współpracy.